English

Kurumsal


Tarihçe
Markalarımız
 
Grup Firmalarımız

Tarihçe


Hayat Laboratuarı Şirketi ilk olarak 1967 yılında Karaköy'de kurulmuştur. Grup şirketlerimizden kozmetik alanında hizmet veren Hayat Laboratuarı ve Koz. Şirketi'nin yanı sıra diğer üye firmalarımız, Seda Itriyat San. ve Tic. Şirketi Itriyat ve pazarlama alanlarında, Hizmet Gıda ve Koz. San. Tic. Ltd Şirketi Gıda Sektöründe, Vello Tıbbi Ürünler Tekstil San. Şirketi sağlık sektöründe Türk ve dünya piyasalarına hizmet vermektedir.

1990 senesinde Seda Itriyat San. ve Tic. Koll. Şirketi Şevki Bağdatlı ve ortağı Erol Bağdatlı tarafından kurulmuştur. İlk yıllarında Itriyat-Eczane mallarının depo üstü dağıtımı ile piyasa da yer bulurken, sonra ki yıllarda imalat konularına yönelmiştir. Seda Itriyat dağıtım ve hizmet gücünü artırmaya yönelik Anadolu pazarlamasında aktif bölge müdürlükleri kurmuş ve lider markaların Türkiye dağıtımını üstlenerek piyasa tarafından sevilen, hizmetiyle ses getiren bir firma olarak günümüze kadar gelmiştir.

1994 senesinde Hayat Laboratuarının imalat desteğini arkasına almasıyla Seda Itriyat kuvvetlenirken, Hayat Laboratuarı da Seda Itriyat'ın dağıtım desteğini alarak gücüne güç katmıştır.

1998 senesinde Kavacık Beykoz'daki yerini Dudullu Organize Sanayi Bölgesi çevresindeki yeni binasına taşıyarak ürün çeşitliliğini arttırmıştır. Dudullu'da bulunan tesiste And, Hayat, Meftun, Camera, Cameratrap, Dağsu, Vet, Tıpış, İzona, By X Super Gold, Seda, Medistan... markaları kapsamında imalat, dağıtım ve pazarlama, ithalat ve ihracat çalışmaları ile "güven" ilkesi doğrultusunda çeşitliliği ile piyasaya hizmet vermektedir.

 

 
ana sayfa | hakkımızda | ürünler

 site tasarımı : teknografi